Kispesti Pannónia Általános Iskola 1192 Budapest, Pannónia út 12. OM: 035146
Telefon: 06-1-282-9496 (11 iskolatitkár, 12 tanári, 13 porta, 14 igazgató, 15 igazgatóhelyettesek, 20 étkezés ügyintézés)
Honlap: http://pannoniaiskola.hu
Központi e-mail: pannoniaiskola@gmail.com
Csengetési rend: 8.00-8.45; 9.00-9.45; 10.00-10.45; 11.00-11.45; 12.00-12.45; 13.00-13.45; 14.15-15.00; 15.15-16.00;
Az iskola hivatalos e-mail címlistája és az egyéni fogadóórák időpontjai (előzetes időpont egyeztetés szükséges):
Aradiné Szatmári Diána szatmari@pannoniaiskola.hu csütörtök 12.00-12.45
Bálint Istvánné iskolatitkár vali@pannoniaiskola.hu -
Bárdos Éva bardos@pannoniaiskola.hu szerda 12.00-12.45
Blandl Éva blandl@pannoniaiskola.hu péntek 10.00-10.45
Borsics Tímea borsics@pannoniaiskola.hu péntek 12.00-12.45
Csikós Beáta csikos@pannoniaiskola.hu szerda 16.30-17.15
Demhardt Adrienn nagy-pal@pannoniaiskola.hu szerda 12.00-12.45
Dolmányos Tünde dolmanyos@pannoniaiskola.hu péntek 11.00-11.45
Gáber Andrea gaber@pannoniaiskola.hu csütörtök 12.00-12.45
Gregor Márta gregor@pannoniaiskola.hu péntek 10.00-10.45
Hájas Katalin hajas@pannoniaiskola.hu csütörtök 11.00-11.45
Horváthné Auffenberg Anikó auffenberg@pannoniaiskola.hu szerda 13.00-13.45
Igaz Ágnes igaz@pannoniaiskola.hu kedd 12.00-12.45
Karácsony Andrea karacsony@pannoniaiskola.hu szerda 10.00-10.45
Kárpáti-Purger Krisztina purger@pannoniaiskola.hu péntek 12.00-12.45
Kékediné Konszky Beáta iskolatitkár konszky@pannoniaiskola.hu -
Király Judit kiraly@pannoniaiskola.hu csütörtök 11.00-11.45
Kiss Anna kissanni@pannoniaiskola.hu péntek 11.00-11.45
Koch Katalin koch@pannoniaiskola.hu péntek 9.00-9.45
Magyar Klára magyar@pannoniaiskola.hu csütörtök 12.00-12.45
Mester-Szilágyi Alexandra szilagyi@pannoniaiskola.hu hétfő 12.00-12.45
Mikófalvi Ágnes mikofalvi@pannoniaiskola.hu szerda 13.00-13.45
Nagy Andrea pedagógiai asszisztens nagyandi@pannoniaiskola.hu -
Patóné Ujházy Anna ujhazy@pannoniaiskola.hu szerda 10.00-10.45
Pusztai Ferenc pusztai@pannoniaiskola.hu szerda 10.00-10.45
Remeczné Hunyadvári Melinda hunyadvari@pannoniaiskola.hu szerda 16.30-17.15
Ravasz Eszter ravasz.eszter@pannoniaiskola.hu -
Révész Erika revesz@pannoniaiskola.hu hétfő 10.00-10.45
Rustinczky Zoltán rust@pannoniaiskola.hu szerda 15.15-16.00
Simkó Anita simko@pannoniaiskola.hu szerda 11.00-11.45
Sivók Zoltán sivok@pannoniaiskola.hu -
Sógor-Ligeti Gabriella sogor@pannoniaiskola.hu csütörtök 10.00-10.45
Somogyi Gábor ig@pannoniaiskola.hu péntek 14.00-14.45
Somogyiné Tildy Zsuzsanna tildy@pannoniaiskola.hu szerda 13.00-13.45
Sütő Annamária suto@pannoniaiskola.hu szerda 11.00-11.45
Szajkóné Molnár Ilona ilike@pannoniaiskola.hu péntek 9.00-9.45
Szokay Angyalka szokay@pannoniaiskola.hu szerda 9.00-9.45
Tóthné Varga Melinda varga@pannoniaiskola.hu szerda 15.15-16.00
Töreky Erzsébet toreky@pannoniaiskola.hu péntek 12.00-12.45
Vajda-Dévai Henrietta devai@pannoniaiskola.hu csütörtök 11.00-11.45
Varga Eszter eszter@pannoniaiskola.hu péntek 12.00-12.45
Varga Kata pedagógiai asszisztens vargakata@pannoniaiskola.hu -
Zajti Kinga kinga@pannoniaiskola.hu szerda 12.00-12.45