Tanulmányi és sporteredmények
Tanév Név Verseny Helyezés
2019-2020 Pasaréti Piros 8.a Iskolai fotópályázat 1
2019-2020 Kovács Eszter 8.a Iskolai fotópályázat 2
2019-2020 Pasaréti Piros 8.a Iskolai fotópályázat 3
2019-2020 Csicsó Zoltán 3.a Janikovszky Éva Meseíró Pályázat 1
2019-2020 Csomós Dávid 5.a Kerületi szavalóverseny 5-6. évfolyam 1
2019-2020 Remecz Fanni 8.a Kerületi szavalóverseny 7-8. évfolyam 2
2019-2020 Vinnai Lujza 7.a Kerületi rajzverseny 2
2019-2020 Fazakas Lilla 7.a Kerületi Zöldlapok rajzpályázat 7. évfolyam 1
2019-2020 Kisfaludy Kornél 6.b Kerületi Zöldlapok rajzpályázat 6. évfolyam 1
2019-2020 Hild Zsófia 6.b, Tóth Lili 6.a, Pusztai Vitéz 6.a Kerületi Zöldlapok rajzpályázat 6. évfolyam különdíj
2019-2020 Remecz Fanni 8.a Kerületi Kazinczy-verseny 7-8. évfolyam 1
2019-2020 Sárik Krisztina 6.a Kerületi Kazinczy-verseny 5-6. évfolyam 2
2019-2020 Sipőcz Dominik 2.a Budapesti diákolimpia 50 m hátúszás döntő 3
2019-2020 Sipőcz Dominik 2.a Budapesti diákolimpia 50 m gyorsúszás döntő 6
2019-2020 Simonics Olivér 8.a Szent László Gimnázium matematikaverseny 6
2019-2020 Földváry Levente 4.b HÓDítsd meg a biteket informatikai verseny kishód kategória 3
2019-2020 Kovács Eszter 8.a 2019. évi Téli Felnőtt és Ifjúsági Országos Bajnokság, női felnőtt korosztály, műugrás 1 méter 1
2019-2020 Kovács Eszter 8.a 2019. évi Téli Felnőtt és Ifjúsági Országos Bajnokság, ifjúsági B korosztály, műugrás szinkron 2
2019-2020 Kovács Eszter 8.a 2019. évi Téli Felnőtt és Ifjúsági Országos Bajnokság, ifjúsági B korosztály, műugrás 1 méter 3
2019-2020 Kovács Eszter 8.a 2019. évi Téli Felnőtt és Ifjúsági Országos Bajnokság, ifjúsági B korosztály, műugrás 3 méter 1
2019-2020 Barsi Ádám 4.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 4. évfolyam 1
2019-2020 Bozsó Barnabás 4.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 4. évfolyam 2
2019-2020 Csányi Panna 4.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 4. évfolyam 3
2019-2020 Sédi Ádám 3.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 3. évfolyam 1
2019-2020 Mechler Ábel 3.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 3. évfolyam 2
2019-2020 Lőrincsik Abigél 3.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 3. évfolyam 3
2019-2020 Pelsőczy Szófia 2.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. évfolyam 1
2019-2020 Kárpáti Zalán 2.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. évfolyam 2
2019-2020 Bodócs Hanna 2.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. évfolyam 3
2019-2020 Pap Csongor 2.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. évfolyam különdíj
2019-2020 Papp Lilla 1.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 1. évfolyam 1
2019-2020 Tamás Marcell 1.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 1. évfolyam 2
2019-2020 Fekete Boróka 1.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 1. évfolyam 3
2019-2020 Vinnai Lujza Kerületi kisplasztika verseny 7-8. évfolyam 2
2019-2020 Fazakas Lilla Kerületi kisplasztika verseny 7-8. évfolyam különdíj
2019-2020 Szántó Kata Kerületi kisplasztika verseny 5-6. évfolyam 3
2019-2020 Korponai Kornél Országos diákolimpia kötöttfogású birkózás 2
2019-2020 Korponai Kornél Területi diákolimpia kötöttfogású birkózás 3
2019-2020 Bruder Gréta Korfu, IFBB Gyermek Fitness Világbajnokság 1
2019-2020 Bruder Gréta Budapest, WDA World Dance Championship 1
2019-2020 Bruder Gréta SZERBIA-Cacak, IFBB Gyermek Fitness Európa Bajnokság 1
2018-2019 Szekeres Erzsébet Országos diákolimpia ritmikus gimnasztika buzogány gyakorlat III. korcsoport 1
2018-2019 Argyelán Bence, Spitz Lóránt, Vasváry Bence Országos diákolimpia vívás csapat IV. korcsoport 1
2018-2019 Somogyi Milán 3.a Kerületi matematikaverseny 3. évfolyam 3
2018-2019 Sági Balázs, Turai-Krausz Luca, Somogyi Milán Kerületi matematika csapatverseny 3. évfolyam 2
2018-2019 Bene Petra, Kispál Zsófia, Miszlai Mira Kerületi matematika csapatverseny 4. évfolyam 3
2018-2019 Bruder Gréta Budapest, Gyermek Fitness Magyar Kupa 1
2018-2019 Fazakas Lilla 6.a osztály Kerületi kisplasztikaverseny 1
2018-2019 Bihari Dániel 7. osztály Kerületi angol verseny (tagozatos) 1
2018-2019 Kévés Tibor 6. osztály Kerületi angol verseny (tagozatos) 2
2018-2019 Miszlai Máté 8. osztály Kerületi angol verseny (nem tagozatos) 3
2018-2019 Bene Petra Zrínyi Ilona matematikaverseny területi forduló egyéni 3
2018-2019 Bene Petra, Drágár Csaba, Kispál Zsófia Zrínyi Ilona matematikaverseny területi forduló csapat 3
2018-2019 Simonics Olivér 7.a Kerületi matematikaverseny 7. évfolyam 1
2018-2019 Kovács Enikő Szonja 6.a Kerületi matematikaverseny 6. évfolyam 3
2018-2019 Bozsó Barnabás 3.a Kerületi mesemondó verseny arany
2018-2019 Csomós Dávid 4.a Kerületi mesemondó verseny bronz
2018-2019 Hild Zsófia 5.b Kerületi rajzpályázat 1
2018-2019 Burus Attila 6.b Kerületi rajzpályázat 1
2018-2019 Fazakas Lilla 6.a Kerületi rajzpályázat 2
2018-2019 Pámer Anna 6.a Kerületi rajzpályázat 3
2018-2019 Vinnai Lujza 6.a Kerületi rajzpályázat különdíj
2018-2019 Szántó Kata 5.a Kerületi rajzverseny 2
2018-2019 Priest Peggy 7.a Kerületi rajzverseny 2
2018-2019 Vinnai Lujza 6.a Kerületi rajzverseny 2
2018-2019 Fazakas Lilla 6.a Kerületi rajzverseny különdíj
2018-2019 Perjéssy Tamás 8.a Kerületi Teleki Pál földrajzverseny 3
2018-2019 Kiss Kincső 8.b Kerületi vers- és prózamondó verseny 1
2018-2019 Remecz Fanni 7.a Kerületi vers- és prózamondó verseny 2
2018-2019 Pelsőczi Szófia 1.a Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Mechler Ábel 2.a Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Sédi Ádám 2.a Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Kinizsi Gréta 3.a Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Bodor Áron 4.b Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Bodócs Hanna 1.a Kerületi versmondó verseny ezüst
2018-2019 Csányi Panna 3.a Kerületi versmondó verseny ezüst
2018-2019 Keresztes-nagy Kitti 4.b Kerületi versmondó verseny ezüst
2018-2019 Simon Barnabás Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos fiúk 2000 m egyéni 1
2018-2019 Hambalkó Bence Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos fiúk 2000 m egyéni 3
2018-2019 Simon Barnabás, Hambalkó Bence, Hajzlinszki Ádám, Simonics Levente, Simonics Olivér, Szabó Hunor, László Olivér Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos fiúk 2000 m csapat 1
2018-2019 Paróczi Réka Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos leányok 1500 m egyéni 1
2018-2019 Takács Anna Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos leányok 1500 m egyéni 2
2018-2019 Paróczi Réka, Takács Anna, Halász Bíborka, Kovács Eszter, Eindlein Heidi, Walk Zsófia Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos leányok 1500 m csapat 1
2018-2019 Pelle Fanni Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos leányok 1200 m egyéni 1
2018-2019 Pelle Fanni, Zwick Tamara, Berecz Panna, Velencei Júlia, Halász Hanga, Remecz Fanni, Tóth Szira, Albert Anna Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos leányok 1200 m csapat 2
2018-2019 Pelle Péter Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos fiúk 1200 m egyéni 1
2018-2019 Pelle Péter, Kardos Gergő, Tenke Márton, Kovács Zalán, Bodor Áron, Mercz Bence, Réger Levente Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos fiúk 1200 m csapat 2
2018-2019 Miszlai Mira Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos leányok 1000 m egyéni 1
2018-2019 Slett Réka Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos leányok 1000 m egyéni 2
2018-2019 Lautner Luca Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos leányok 1000 m egyéni 3
2018-2019 Miszlai Mira, Slett Réka, Lautner Luca, Nasztanovics Dorina, Rózsa Lili, Krizsán Nóra, Jakschitz Odett Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos leányok 1000 m csapat 1
2018-2019 Zaharánszky Lívia, Hild Zsófia, Szőke Maja, Beke Flóra Kispesti Ifjúsági Önkormányzat vetélkedője 5-6. évfolyam (plakátkészítés) 1
2018-2019 Demeter Levente, Csedő Levente, Moldován Olivér, Rankó Viktor, Vajda Zsombor Kispesti Ifjúsági Önkormányzat vetélkedője 5-6. évfolyam (plakátkészítés) 2
2018-2019 Pintér Zsolt Kispesti Ifjúsági Önkormányzat vetélkedője 7-8. évfolyam (makettkészítés) 1
2018-2019 Balogh Izabella, Cseh Viktória, Geönczeöl Csanád, Tamás Réka Kispesti Ifjúsági Önkormányzat vetélkedője 5-6. évfolyam (reklámfilm újraforgatása) különdíj
2018-2019 Bayomi Dorottya, Bayomi Levente, Bayomi Zsombor, Berecz Bálint, Fábián Gergő, Fekete Nándor, Halász Kende, Keszler Máté, Némethi Alexandra, Somogyi Milán, Palcsó Zsombor, Szalay Rita Kőbányi Kenguru Kupa, kosárlabda, 2009-es gyerekek 1
2018-2019 Korponai Kornél Magyar bajnokság szumó U12 korosztály 2
2018-2019 Korponai Kornél Érd Kupa nemzetközi szumóbajnokság U12 korosztály 2