Tanulmányi és sporteredmények
Tanév Név Verseny Helyezés
2023-2024 Auffenberg Márton 6.b, Boda Mihály Benedek 6.b, Kis Borisz Milán 7.a, Demendi Lőrinc Imre 5.a, Herberth András 5.b, Kiss Tamás 6.b, Kovács Bende Csongor 6.b, Kovács-Sebestyén Zalán 4.a, Kurtán Gábor Domos 5.a, Sponga Bálint 5.a, Szabó Zoltán 5.a, Proksz Gellért 6.b, Tóth-Cseri Dániel 6.b III. korcsoport kosárlabda diákolimpia országos elődöntő 1
2023-2024 Csicsó Zoltán Tankerületi fizikaverseny 7. évfolyam 1
2023-2024 Lautner Luca, László Imola, Németi Alexandra, Turai-Krausz Luca Kerületi NAP váltó IV.kcs. lány 4x200m 1
2023-2024 Kardos Gergő, Fekete Nándor, Juhász Bence, Halász Kende Kerületi NAP váltó IV.kcs. fiú 4x200m 1
2023-2024 Hajdú Szófia, Nagy Borka, Ajpek Nóra, Kreisch Zoé Kerületi NAP váltó II.kcs. lány 4x100m 1
2023-2024 Tóth-Cseri Dániel, Auffenberg Márton, Herberth András, Pintér Vincent Kerületi NAP váltó III.kcs. fiú 4x200m 2
2023-2024 Kepka Barnabás, Brunner Dávid, Simon Kende, Kis Dusán Kerületi NAP váltó II.kcs. fiú 4x100m 3
2023-2024 Auffenberg Márton 6.b, Bayomi Levente 8.a, Bayomi Zsombor 8.a, Berecz Bálint Áron 8.b, Brunner Ádám Emil 7.a, Fekete Nándor 8.b, Halász Kende 8.a, Horváth Gergely 8.a, Kis Borisz Milán 7.a, Mechler Ábel 7.a, Oszfolk Zsolt 7.a, Proksz Gellért 6.b, Tóth-Cseri Dániel 6.b IV. korcsoport kosárlabda diákolimpia országos elődöntő 2
2023-2024 Almássy Julianna 2.a Kerületi szavalóverseny arany
2023-2024 Engloner Hajna 2.b Kerületi szavalóverseny arany
2023-2024 Gránitz Zoé 1.b Kerületi szavalóverseny arany
2023-2024 Gonda Tünde 1.b Kerületi szavalóverseny ezüst
2023-2024 Weisz Liliána Iskolai helyesírás verseny 4. évfolyam 1
2023-2024 Szamper Viktória Iskolai helyesírás verseny 4. évfolyam 2
2023-2024 Sörös Zsolt Iskolai helyesírás verseny 4. évfolyam 3
2023-2024 Sipter Bertalan Tankerületi (és így kerületi is) angol nyelvi verseny 7. évfolyam alap óraszám 1
2023-2024 Bayomi Dorottya Kerületi angol nyelvi verseny 8. évfolyam emelt óraszám 2
2023-2024 Jablonszki Noel, Halász Kende, Topánka Szabolcs, Tóth Vince, Kardos Gergő, Juhász Bence Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba IV. korcsoport fiú 1
2023-2024 Auffenberg Marci, Kepka Barnabás, Herberth András, Kiss Tamás, Tóth-Cseri Dániel Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba IV. korcsoport fiú 3
2023-2024 Lautner Luca, Simon Alexandra, Némethi Alexandra, Bayomi Dorottya, László Imola, Turai-Krausz Luca Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba IV. korcsoport lány 1
2023-2024 Vértes Zara, Farkas Hanga, Végh Lilla, Sági Rita, Jablonszki Luca Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba III. korcsoport lány 3
2023-2024 Hajdú Szófia, Vértes Olívia, Sipőcz Lora, Kertész Panna, Pásztor Liza, Balogh Lili Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba II. korcsoport lány 2
2023-2024 Jablonszki Noel, Halász Kende, Bayomi Levente, Bayomi Zsombor, Kardos Gergő Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoport fiú 2000m csapat 1
2023-2024 Halász Kende Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoport fiú 2000m egyéni 2
2023-2024 Auffenberg Marci, Kepka Barnabás, Herberth András, Sipőcz Dominik, Tóth-Cseri Dániel Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoport fiú 1600m csapat 1
2023-2024 Tóth-Cseri Dániel Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoport fiú 1600m egyéni 1
2023-2024 Kiss Nimród, Simon Kende Brunner, Dávid Kovács Boldizsár, Auffenberg Gergő Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoport fiú 1000m csapat 1
2023-2024 Kovács Boldizsár Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoport fiú 1000m egyéni 1
2023-2024 Kiss Nimród Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoport fiú 1000m egyéni 3
2023-2024 Lautner Luca, Simon Alexandra, Némethi Alexandra, Bayomi Dorottya, Tamás Anna, Turai-Krausz Luca Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoport lány 1600m csapat 1
2023-2024 Némethi Alexandra Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoport lány 1600m egyéni 2
2023-2024 Turai-Krausz Luca Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoport lány 1600m egyéni 3
2023-2024 Turai-Krausz Kata, Vértes Zara, Farkas Hanga, Végh Lilla, Sági Rita, Jablonszki Luca Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoport lány 1000m csapat 2
2023-2024 Végh Lilla Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoport lány 1000m egyéni 1
2023-2024 Sági Rita Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoport lány 1000m egyéni 3
2023-2024 Hajdú Szófia, Vértes Olívia, Sipőcz Lora, Kertész Panna, Tóth Milla, Pásztor Liza, Weisz Lilla Budapest XIX. kerület diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoport lány 1000m csapat 1
2023-2024 Virágvölgyi Ádám 3.b Kerületi szépolvasási verseny arany
2023-2024 Almássy Julianna 2.a Kerületi szépolvasási verseny arany
2022-2023 Pelle Péter Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba IV. korcsoport fiú egyéni összetett 1
2022-2023 Pelle Péter, Kovács Zalán, Bodor Áron, Halász Kende, Lévai Máté, Szabó Zsombor Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba IV. korcsoport lány csapat 1
2022-2023 Tóth-Cseri Dani, Brunner Ádám, Kardos Gergő, Auffenberg Márton, Jablonszky Noel, Mechler Ábel Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba III. korcsoport fiú csapat 3
2022-2023 Lautner Luca Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba IV. korcsoport lány egyéni összetett 1
2022-2023 Lautner Luca, Slett Réka, Kispál Zsófia, Kovács Csenge, Maros-Juhász Emma Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba IV. korcsoport lány csapat 2
2022-2023 Németh Alexandra Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba III. korcsoport lány egyéni összetett 2
2022-2023 Németh Alexandra, Turai-Krausz Luca, Farkas Hanga, Takács Zita, László Imola Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba III. korcsoport lány csapat 1
2022-2023 Vértes Zara, Sági Rita, Kovács Emese, Csontos Mimi, Kutas-Kun Amarillisz, Nagy Boróka Budapest XIX. kerület diákolimpia atlétika többpróba II. korcsoport lány csapat 3
2022-2023 Somogyi Réka, Sági Rita Kerületi könyvtárhasználati verseny 5. évfolyam 3
2022-2023 Tenke Márton 8.a, Kovács Zalán 8.a, Pelle Péter 8.a, Halász Kende 7.a, Horváth Gergő 7.a, Palcsó Zsombor 7.a, Keszler Máté 7.a, Bayomi Zsombor 7.a, Bayomi Levente 7.a, Fekete Nándi 7.b, Berecz Bálint 7.b, Tóth- Cseri Dániel 5.b Budapesti Kosárlabda Diákolimpia döntő fiú 1
2022-2023 Hajdú Szófia 2.a, Németh Levente 3.b, Kós Ida 4.a, Ratulovszky Bence 4.a, Nemethi Alexandra 7.a, Börcsök Jonatán 5.a, Lautner Luca 7.a, Kovács Zalán 8.a Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság MIX váltó 8 x 200 m 1
2022-2023 Sipőcz Lora 2.a, Nagy Borka 3.a, Gilyén-Hunya Nóra 6.b, Simon Alexandra 7.a Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság NAP-váltó lányok 2
2022-2023 Simon Kende 2.a, Kepka Barnabás 4.b, Tóth Cseri Dániel 5.b, Lévai Máté 8.a Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság NAP-váltó fiúk 2
2022-2023 Lautner Luca 7.a, Maros-Juhász Emma 8.a, Slett Réka 8.a, Kispál Zsófi 8.a Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság IV. korcsoport lányok 4 x 200 m 2
2022-2023 Bodor Áron 8.b, Pelle Péter 8.a, Juhász Bence7.a, Halász Kende 7.a Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság IV. korcsoport fiúk 4 x 200 m 1
2022-2023 Némethi Alexandra 7.a, Turai-Krausz Luca 7.b, Pelsőczi Szófia 5.a, Farkas Hanga 5.a Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság III. korcsoport lányok 4 x 200 m 1
2022-2023 Tóth-Cseri Dániel 5.b, Auffenberg Márton 5.b, Kiss Tamás 5.b, Kardos Gergő 7.b Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság III. korcsoport fiúk 4 x 200 m 2
2022-2023 Vértes Zara 4.b, Sági Rita 5.b, Kovács Emese 4.a, Kutas-Kun Amarillisz 5.a, Nagy Dorottya 4.b Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság II. korcsoport lányok 4 x 100 m szembeváltó 1
2022-2023 Herberth András 4.b, Brunner Dávid 3.a, Kovács Boldizsár 3.b, Somogyi Domán 4.a Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság II. korcsoport fiúk 4 x 100 m szembeváltó 1
2022-2023 Sipőcz Lora 2.a, Vértes Olívia 2.a, Piller Petra 3.b, Kreisch Zoé 3.b Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság I. korcsoport lányok 4 x 50 m szembeváltó 2
2022-2023 Simon Kende 2.a, Németh Levente 3.b, Ocsovai Fülöp 2.a, Kovács Csongor 1b, Vértes Hunor 2.b Kerületi diákolimpia atlétikai váltóbajnokság I. korcsoport fiúk 4 x 50 m szembeváltó 2
2022-2023 Jakschitz Zalán, Kalotai Lőrinc, Tasnádi Bendegúz Kerületi "Olvasni jó!" könyvtári csapatverseny 5-6. évfolyam 1
2022-2023 Balla Norbert, Kis Borisz Kerületi "Olvasni jó!" könyvtári csapatverseny 5-6. évfolyam 3
2022-2023 Németh Soma, Orsós Patrik Kerületi "Olvasni jó!" könyvtári csapatverseny 3. évfolyam 3
2022-2023 Weisz Lilána Megyi döntő Tenisz Diákolimpia II. korcsoport 2
2022-2023 Király Hanna Országos Úszó Diákolimpia 200m hátúszás "A" III. korcsoport 1
2022-2023 Király Hanna Országos Úszó Diákolimpia 100m hátúszás "A" III. korcsoport 1
2022-2023 Bagi Zsófia Kerületi angol kommunikációs verseny 8. osztály nem tagozat 1
2022-2023 Bayomi Dorottya Kerületi angol kommunikációs verseny 7. osztály tagozat 1
2022-2023 Mechler Ábel Kerületi angol kommunikációs verseny 6. osztály tagozat 1
2022-2023 Szolnoki Boldizsár Kerületi angol kommunikációs verseny 6. osztály nem tagozat 1
2022-2023 Sipter Betalan Kerületi angol kommunikációs verseny 6. osztály nem tagozat 2
2022-2023 Miszlai Mira Országos Úszó Diákolimpia 50m pillangó "A" IV. korcsoport 1
2022-2023 Miszlai Mira Országos Úszó Diákolimpia 100m pillangó "A" IV. korcsoport 1
2022-2023 Torma Teó Tamás 5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulója 1
2022-2023 Balla Ádám 5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulója 5
2022-2023 Kárpáti Zalán Mór 5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulója 15
2022-2023 Kovács Emese 4.a Budapest XIX. ker. diákolimpia sakkverseny II. korcsoportos leány egyéni 1
2022-2023 Pelle Péter, Kovács Zalán, Tenke Márton, Halász Kende Megyei (Fővárosi) Kosárlabda Diákolimpia döntő B33 fiú 1
2022-2023 Slett Réka, Kispál Zsófia, Bayomi Dorottya, Némethi Alexandra Megyei (Fővárosi) Kosárlabda Diákolimpia döntő B33 leány 2
2022-2023 Horváth Gergely, Juhász Bence 7.a Kerületi történelemverseny 1
2022-2023 Engloner Hajna 1.b Kerületi szavalóverseny arany
2022-2023 Maczák Márta 3.b Kerületi versmondó verseny arany
2022-2023 Pelle Péter 8.a Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos fiú egyéni 1
2022-2023 Tóth- Cseri Dániel 5.b Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos fiú egyéni 3
2022-2023 Tóth- Cseri Dániel 5.b III. helyezés egyéni, Boda Misi 5.b, Auffenberg Marci 5.b, Börcsök Jonatán 5.a, Brunner Ádám 6.a Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos fiú csapat 1
2022-2023 Somogyi Domán 4.a, Auffenberg Gergő 3.a, Brunner Dávid 3.a, Dementi Lőrinc 4.a, Kepka Barni 4.b, Szabó Máté 4.a Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos fiú csapat 3
2022-2023 Lautner Luca 7.a Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos lány egyéni 3
2022-2023 Lautner Luca, Slett Réka 8.a, Kispál Zsófia 8.a, Simon Alexa 8.a, Vankó Polett 7.a Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos lány csapat 1
2022-2023 Némethi Alexandra 7.a Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos lány egyéni 2
2022-2023 Turai Krausz Luca 7.b Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos lány egyéni 3
2022-2023 Némethi Alexandra 7.a, Turai Krausz Luca 7.b, Vígh Natasa 6.a, Farkas Hanga 5.a, Sági Rita 5.b Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos lány csapat 1
2022-2023 Nagy Borka 3.a, Pásztor Liza 3.a, Szalay Dorci 4.a, Kós Ida 4.a, Csontos Mimi 4.a Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos lány csapat 2
2021-2022 Király Hanna Hódmezővásárhely, Gyermek Úszó Országos Bajnokság 100m és 200m hátúszás, 100m, 200m, 400m, 800m gyorsúszás 1
2021-2022 Balogh Lili Országos Úszó Diákolimpia 50m hát II. korcsoport 1
2021-2022 Balogh Lili Országos Úszó Diákolimpia 50m gyors II. korcsoport 1
2021-2022 Szalay Luca, Mikuska Botond Kerületi történelem verseny 5. évfolyam 1
2021-2022 Miszlai Mira Országos Úszó Diákolimpia 100m pillangó "A" IV. korcsoport 2
2021-2022 Miszlai Mira Országos Úszó Diákolimpia 50m pillangó "A" IV. korcsoport 2
2021-2022 Király Hanna Gréta Országos Úszó Diákolimpia 200m hát "A" III. korcsoport 1
2021-2022 Takács Botond Országos Úszó Diákolimpia 200m vegyes "A" IV. korcsoport 2
2021-2022 Király Hanna Gréta Országos Úszó Diákolimpia 100m hát "A" III. korcsoport 1
2021-2022 Bodor Áron Országos Vívás Diákolimpia tőr "A" IV. korcsoport 2
2021-2022 Bodor Ágoston Országos Vívás Diákolimpia tőr "A" II. korcsoport 3
2021-2022 Spitz Milán Országos Vívás Diákolimpia tőr "B" II. korcsoport 3
2021-2022 Balogh Izabella Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett IV. korcsoportos lány egyéni 1
2021-2022 Balogh Izabella Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 100m futás IV. korcsoportos lány egyéni 1
2021-2022 Balogh Izabella Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika távolugrás IV. korcsoportos lány egyéni 1
2021-2022 Balogh Izabella Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 800m futás IV. korcsoportos lány egyéni 2
2021-2022 Pásztor Arina Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 800m futás IV. korcsoportos lány egyéni 1
2021-2022 Pásztor Arina Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika súlylökés IV. korcsoportos lány egyéni 1
2021-2022 Pásztor Arina Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika kislabdahajítás IV. korcsoportos lány egyéni 3
2021-2022 Pásztor Arina Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 100m futás IV. korcsoportos lány egyéni 3
2021-2022 Pásztor Arina Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett IV. korcsoportos lány egyéni 3
2021-2022 Bruder Luca, Slett Réka, Kovács Csenge, Kispál Zsófia, Pásztor Arina, Balogh Izabella Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett IV. korcsoportos lány csapat 2
2021-2022 Lautner Luca Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 600m futás III. korcsoportos lány egyéni 1
2021-2022 Némethi Alexandra Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett III. korcsoportos lány egyéni 2
2021-2022 Némethi Alexandra Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 600m futás III. korcsoportos lány egyéni 2
2021-2022 Vígh Natasa, Barna Kata, Lautner Luca, Némethi Alexandra Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett III. korcsoportos lány csapat 3
2021-2022 Kepka Sára Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 60m futás II. korcsoportos flány egyéni 2
2021-2022 Kepka Sára Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett II. korcsoportos flány egyéni 3
2021-2022 Sági Rita Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika távolugrás II. korcsoportos flány egyéni 3
2021-2022 Kisfaludy Kornél Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika súlylökés IV. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Kisfaludy Kornél Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika kislabdahajítás IV. korcsoportos fiú egyéni 2
2021-2022 Kisfaludy Kornél Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett IV. korcsoportos fiú egyéni 2
2021-2022 Fehér Szebasztián, Márkus Martin, Lautner Erik, Pusztai Vitéz, Demeter Levente, Tóth Ádám, Kisfaludy Kornél Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett IV. korcsoportos fiú csapat 3
2021-2022 Lévai Máté Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 600m futás III. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Lévai Máté Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett III. korcsoportos fiú egyéni 2
2021-2022 Tóth Vince Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika kislabdahajítás III. korcsoportos fiú egyéni 3
2021-2022 Szabó Zsombor Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 60m futás III. korcsoportos fiú egyéni 2
2021-2022 Kardos Gergő Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 600m futás III. korcsoportos fiú egyéni 3
2021-2022 Juhász Bence Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 60m futás III. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Juhász Bence Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika távolugrás III. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Juhász Bence Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett III. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Juhász Bence, Kardos Gergő, Szabó Zsombor, Tóth Vince, Lévai Máté Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett III. korcsoportos fiú csapat 1
2021-2022 Tóth-Cseri Dániel 4.b Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika összetett II. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Tóth-Cseri Dániel 4.b Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika kislabdahajítás II. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Tóth-Cseri Dániel 4.b Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika távolugrás II. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Tóth-Cseri Dániel 4.b Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika 60m futás II. korcsoportos fiú egyéni 2
2021-2022 Kepka Barnabás 3.b Budapest XIX. ker. diákolimpia atlétika távolugrás II. korcsoportos fiú egyéni 3
2021-2022 Lévai Máté Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Tóth-Cseri Dániel Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos fiú egyéni 1
2021-2022 Kovács Zalán 7.a ELTE E-hód online informatikai verseny (iskolai eredmények) 7-8. évfolyam 1
2021-2022 Szőke Maja 8.b ELTE E-hód online informatikai verseny (iskolai eredmények) 7-8. évfolyam 2
2021-2022 Somogyi Zalán 8.a és Nguen Bao Lam (Dani) 7.b ELTE E-hód online informatikai verseny (iskolai eredmények) 7-8. évfolyam 3
2021-2022 7.a Slett Réka, 7.a Kispál Zsófia, 7.a Kovács Csenge, 7.b Bakony Anna, 8.a Pásztor Arina, 8.b Balogh Iza, 8.b Berecz Panna Kispesti Többpróba Diákolimpia 7-8. évfolyam 1
2021-2022 7.a Pelle Péter, 8.a Lautner Erik, 8.a Pusztai Vitéz, 8.b Demeter Levente, 8.b Telek Berzsián, 8.b Tóth Ádám Kispesti Többpróba Diákolimpia 7-8. évfolyam 2
2021-2022 5.b Sipőcz Benett, 6.a Halász Kende, 6.a Juhász Bence, 6.b Kardos Gergő Attila, 6.b Tóth Vince, 6.b Szabó Zsombor, 7.a Lévai Máté Kispesti Többpróba Diákolimpia 5-6. évfolyam 1
2021-2022 5.a Kövesi Tiana, 5.a Vígh Natasa, 5.b Barna Kata, 6.a Lautner Luca, 6.a Némethi Alexandra, 6.a Szalay Rita, 6.b Puskás Luca Kispesti Többpróba Diákolimpia 5-6. évfolyam 2
2021-2022 3.b Kepka Barnabás, 4.a Winke Zoltán Kerim, 4.a Sipőcz Dominik, 4.a Tóth- Cseri Dániel, 4.b Auffenberg Marci, 4.b Kis Tamás, 4.b Mike Bálint Kispesti Többpróba Diákolimpia 3-4. évfolyam 1
2021-2022 3.b Kepka Sára, 3.b Vértes Zara, 3.b Nagy Dorottya, 4.a Balogh Lili, 4.a Takács Zita, 4.b Sági Rita, 5.b Szalay Luca Kispesti Többpróba Diákolimpia 3-4. évfolyam 1
2021-2022 2.a Ködöbötz Gergő, 2.a Kovács- Sebestyén Zalán, 2.b Kovács Boldizsár, 2.b Auffenberg Gerő, 2.b Babai Erik Kispesti Többpróba Diákolimpia 1-2. évfolyam 1
2021-2022 7.a Pelle Péter, 8.a Lautner Erik, 8.a Pusztai Vitéz, 8.b Demeter Levente, 8.b Telek Berzsián, 8.b Tóth Ádám Kerületi NAP váltó 7-8. évfolyam 2
2021-2022 7.a Slett Réka, 7.b Bakony Anna, 8.a Pásztor Arina, 8.b Balogh Iza, 8.b Berecz Panna, 8.b Cseh Viktória Kerületi NAP váltó 7-8. évfolyam 3
2021-2022 5.b Sipőcz Benett, 6.a Halász Kende, 6.a Juhász Bence, 6.b Kardos Gergő Attila, 6.b Tóth Vince, 6.b Szabó Zsombor Kerületi NAP váltó 5-6. évfolyam 1
2021-2022 5.a Kövesi Tiana, 5.a Vígh Natasa, 5.b Barna Kata, 6.a Lautner Luca, 6.a Némethi Alexandra, 6.a Szalay Rita, 6.b Puskás Luca Kerületi NAP váltó 5-6. évfolyam 2
2021-2022 3.a Kós Ida, 3.b Kepka Sára, 3.b Vértes Zara, 3.b Nagy Dorottya, 4.a Balogh Lili, 4.b Sági Rita, 5.b Szalay Luca Kerületi NAP váltó 3-4. évfolyam 1
2021-2022 3.b Kepka Barnabás, 4.a Winke Zoltán Kerim, 4.a Sipőcz Dominik, 4.b Auffenberg Marci, 4.b Kis Tamás, 4.b Mike Bálint Kerületi NAP váltó 3-4. évfolyam 2
2021-2022 2.a Nagy Borka, 2.a Tóth Milla, 2.b Weisz Lili, 2.b Piller Petra, 2.b Ajpek Nóra, 2.b Kreisch Zoé, 2.b Kardos Dia Kerületi NAP váltó 1-2. évfolyam 1
2021-2022 2.a Ködöbötz Gergő, 2.a Kovács- Sebestyén Zalán, 2.b Kovács Boldizsár, 2.b Auffenberg Gerő, 2.b Major András Kerületi NAP váltó 1-2. évfolyam 1
2020-2021 Papp Krisztián On-Lion országos angol verseny (országos döntő) 6. évfolyam 4
2020-2021 Papp Krisztián On-Lion országos angol verseny (iskolai eredmények) 6. évfolyam 1
2020-2021 Spengler Dániel On-Lion országos angol verseny (iskolai eredmények) 6. évfolyam 2
2020-2021 Keresztes-Nagy Kitti On-Lion országos angol verseny (iskolai eredmények) 6. évfolyam 3
2020-2021 Balla Norbert András On-Lion országos angol verseny (iskolai eredmények) 4. évfolyam 1
2020-2021 Kalotai Lőrinc On-Lion országos angol verseny (iskolai eredmények) 4. évfolyam 1
2020-2021 Csicsó Zoltán On-Lion országos angol verseny (iskolai eredmények) 4. évfolyam 3
2020-2021 Markovics Lilla 4.a Őszi Meseíró Pályázat 2
2020-2021 Tenke Áron 4.a Őszi Meseíró Pályázat 3
2020-2021 4.a osztály Őszi Meseíró Pályázat különdíj
2020-2021 Somogyi Zalán ELTE E-hód online informatikai verseny (iskolai eredmények) 7-8. évfolyam 1
2020-2021 Dömötör Zsigmond ELTE E-hód online informatikai verseny (iskolai eredmények) 7-8. évfolyam 2
2020-2021 Burus Attila ELTE E-hód online informatikai verseny (iskolai eredmények) 7-8. évfolyam 3
2020-2021 Bene Petra Hanna ELTE E-hód online informatikai verseny (iskolai eredmények) 5-6. évfolyam 1
2020-2021 Nguyen Bao Lam ELTE E-hód online informatikai verseny (iskolai eredmények) 5-6. évfolyam 2
2020-2021 Bagi Zsófia, Kispál Zsófia, Kristóf Kolos ELTE E-hód online informatikai verseny (iskolai eredmények) 5-6. évfolyam 3
2020-2021 Korponai Kornél Budapest-Pest megy diák I. kötöttfogású birkózás 1
2020-2021 Korponai Kornél Országos szumóbajnokság U14 korosztály 1
2019-2020 Pasaréti Piros 8.a Iskolai fotópályázat 1
2019-2020 Kovács Eszter 8.a Iskolai fotópályázat 2
2019-2020 Pasaréti Piros 8.a Iskolai fotópályázat 3
2019-2020 Csicsó Zoltán 3.a Janikovszky Éva Meseíró Pályázat 1
2019-2020 Csomós Dávid 5.a Kerületi szavalóverseny 5-6. évfolyam 1
2019-2020 Remecz Fanni 8.a Kerületi szavalóverseny 7-8. évfolyam 2
2019-2020 Vinnai Lujza 7.a Kerületi rajzverseny 2
2019-2020 Fazakas Lilla 7.a Kerületi Zöldlapok rajzpályázat 7. évfolyam 1
2019-2020 Kisfaludy Kornél 6.b Kerületi Zöldlapok rajzpályázat 6. évfolyam 1
2019-2020 Hild Zsófia 6.b, Tóth Lili 6.a, Pusztai Vitéz 6.a Kerületi Zöldlapok rajzpályázat 6. évfolyam különdíj
2019-2020 Remecz Fanni 8.a Kerületi Kazinczy-verseny 7-8. évfolyam 1
2019-2020 Sárik Krisztina 6.a Kerületi Kazinczy-verseny 5-6. évfolyam 2
2019-2020 Sipőcz Dominik 2.a Budapesti diákolimpia 50 m hátúszás döntő 3
2019-2020 Sipőcz Dominik 2.a Budapesti diákolimpia 50 m gyorsúszás döntő 6
2019-2020 Simonics Olivér 8.a Szent László Gimnázium matematikaverseny 6
2019-2020 Földváry Levente 4.b HÓDítsd meg a biteket informatikai verseny kishód kategória 3
2019-2020 Kovács Eszter 8.a 2019. évi Téli Felnőtt és Ifjúsági Országos Bajnokság, női felnőtt korosztály, műugrás 1 méter 1
2019-2020 Kovács Eszter 8.a 2019. évi Téli Felnőtt és Ifjúsági Országos Bajnokság, ifjúsági B korosztály, műugrás szinkron 2
2019-2020 Kovács Eszter 8.a 2019. évi Téli Felnőtt és Ifjúsági Országos Bajnokság, ifjúsági B korosztály, műugrás 1 méter 3
2019-2020 Kovács Eszter 8.a 2019. évi Téli Felnőtt és Ifjúsági Országos Bajnokság, ifjúsági B korosztály, műugrás 3 méter 1
2019-2020 Barsi Ádám 4.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 4. évfolyam 1
2019-2020 Bozsó Barnabás 4.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 4. évfolyam 2
2019-2020 Csányi Panna 4.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 4. évfolyam 3
2019-2020 Sédi Ádám 3.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 3. évfolyam 1
2019-2020 Mechler Ábel 3.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 3. évfolyam 2
2019-2020 Lőrincsik Abigél 3.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 3. évfolyam 3
2019-2020 Pelsőczy Szófia 2.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. évfolyam 1
2019-2020 Kárpáti Zalán 2.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. évfolyam 2
2019-2020 Bodócs Hanna 2.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. évfolyam 3
2019-2020 Pap Csongor 2.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. évfolyam különdíj
2019-2020 Papp Lilla 1.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 1. évfolyam 1
2019-2020 Tamás Marcell 1.b Iskolai vers- és prózamondó verseny 1. évfolyam 2
2019-2020 Fekete Boróka 1.a Iskolai vers- és prózamondó verseny 1. évfolyam 3
2019-2020 Vinnai Lujza Kerületi kisplasztika verseny 7-8. évfolyam 2
2019-2020 Fazakas Lilla Kerületi kisplasztika verseny 7-8. évfolyam különdíj
2019-2020 Szántó Kata Kerületi kisplasztika verseny 5-6. évfolyam 3
2019-2020 Korponai Kornél Országos diákolimpia kötöttfogású birkózás 2
2019-2020 Korponai Kornél Területi diákolimpia kötöttfogású birkózás 3
2019-2020 Bruder Gréta Korfu, IFBB Gyermek Fitness Világbajnokság 1
2019-2020 Bruder Gréta Budapest, WDA World Dance Championship 1
2019-2020 Bruder Gréta SZERBIA-Cacak, IFBB Gyermek Fitness Európa Bajnokság 1
2018-2019 Szekeres Erzsébet Országos diákolimpia ritmikus gimnasztika buzogány gyakorlat III. korcsoport 1
2018-2019 Argyelán Bence, Spitz Lóránt, Vasváry Bence Országos diákolimpia vívás csapat IV. korcsoport 1
2018-2019 Somogyi Milán 3.a Kerületi matematikaverseny 3. évfolyam 3
2018-2019 Sági Balázs, Turai-Krausz Luca, Somogyi Milán Kerületi matematika csapatverseny 3. évfolyam 2
2018-2019 Bene Petra, Kispál Zsófia, Miszlai Mira Kerületi matematika csapatverseny 4. évfolyam 3
2018-2019 Bruder Gréta Budapest, Gyermek Fitness Magyar Kupa 1
2018-2019 Fazakas Lilla 6.a osztály Kerületi kisplasztikaverseny 1
2018-2019 Bihari Dániel 7. osztály Kerületi angol verseny (tagozatos) 1
2018-2019 Kévés Tibor 6. osztály Kerületi angol verseny (tagozatos) 2
2018-2019 Miszlai Máté 8. osztály Kerületi angol verseny (nem tagozatos) 3
2018-2019 Bene Petra Zrínyi Ilona matematikaverseny területi forduló egyéni 3
2018-2019 Bene Petra, Drágár Csaba, Kispál Zsófia Zrínyi Ilona matematikaverseny területi forduló csapat 3
2018-2019 Simonics Olivér 7.a Kerületi matematikaverseny 7. évfolyam 1
2018-2019 Kovács Enikő Szonja 6.a Kerületi matematikaverseny 6. évfolyam 3
2018-2019 Bozsó Barnabás 3.a Kerületi mesemondó verseny arany
2018-2019 Csomós Dávid 4.a Kerületi mesemondó verseny bronz
2018-2019 Hild Zsófia 5.b Kerületi rajzpályázat 1
2018-2019 Burus Attila 6.b Kerületi rajzpályázat 1
2018-2019 Fazakas Lilla 6.a Kerületi rajzpályázat 2
2018-2019 Pámer Anna 6.a Kerületi rajzpályázat 3
2018-2019 Vinnai Lujza 6.a Kerületi rajzpályázat különdíj
2018-2019 Szántó Kata 5.a Kerületi rajzverseny 2
2018-2019 Priest Peggy 7.a Kerületi rajzverseny 2
2018-2019 Vinnai Lujza 6.a Kerületi rajzverseny 2
2018-2019 Fazakas Lilla 6.a Kerületi rajzverseny különdíj
2018-2019 Perjéssy Tamás 8.a Kerületi Teleki Pál földrajzverseny 3
2018-2019 Kiss Kincső 8.b Kerületi vers- és prózamondó verseny 1
2018-2019 Remecz Fanni 7.a Kerületi vers- és prózamondó verseny 2
2018-2019 Pelsőczi Szófia 1.a Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Mechler Ábel 2.a Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Sédi Ádám 2.a Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Kinizsi Gréta 3.a Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Bodor Áron 4.b Kerületi versmondó verseny arany
2018-2019 Bodócs Hanna 1.a Kerületi versmondó verseny ezüst
2018-2019 Csányi Panna 3.a Kerületi versmondó verseny ezüst
2018-2019 Keresztes-nagy Kitti 4.b Kerületi versmondó verseny ezüst
2018-2019 Simon Barnabás Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos fiúk 2000 m egyéni 1
2018-2019 Hambalkó Bence Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos fiúk 2000 m egyéni 3
2018-2019 Simon Barnabás, Hambalkó Bence, Hajzlinszki Ádám, Simonics Levente, Simonics Olivér, Szabó Hunor, László Olivér Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos fiúk 2000 m csapat 1
2018-2019 Paróczi Réka Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos leányok 1500 m egyéni 1
2018-2019 Takács Anna Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos leányok 1500 m egyéni 2
2018-2019 Paróczi Réka, Takács Anna, Halász Bíborka, Kovács Eszter, Eindlein Heidi, Walk Zsófia Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny IV. korcsoportos leányok 1500 m csapat 1
2018-2019 Pelle Fanni Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos leányok 1200 m egyéni 1
2018-2019 Pelle Fanni, Zwick Tamara, Berecz Panna, Velencei Júlia, Halász Hanga, Remecz Fanni, Tóth Szira, Albert Anna Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny III. korcsoportos leányok 1200 m csapat 2
2018-2019 Pelle Péter Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos fiúk 1200 m egyéni 1
2018-2019 Pelle Péter, Kardos Gergő, Tenke Márton, Kovács Zalán, Bodor Áron, Mercz Bence, Réger Levente Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos fiúk 1200 m csapat 2
2018-2019 Miszlai Mira Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos leányok 1000 m egyéni 1
2018-2019 Slett Réka Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos leányok 1000 m egyéni 2
2018-2019 Lautner Luca Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos leányok 1000 m egyéni 3
2018-2019 Miszlai Mira, Slett Réka, Lautner Luca, Nasztanovics Dorina, Rózsa Lili, Krizsán Nóra, Jakschitz Odett Budapest XIX. ker. diákolimpia mezei futóverseny II. korcsoportos leányok 1000 m csapat 1
2018-2019 Zaharánszky Lívia, Hild Zsófia, Szőke Maja, Beke Flóra Kispesti Ifjúsági Önkormányzat vetélkedője 5-6. évfolyam (plakátkészítés) 1
2018-2019 Demeter Levente, Csedő Levente, Moldován Olivér, Rankó Viktor, Vajda Zsombor Kispesti Ifjúsági Önkormányzat vetélkedője 5-6. évfolyam (plakátkészítés) 2
2018-2019 Pintér Zsolt Kispesti Ifjúsági Önkormányzat vetélkedője 7-8. évfolyam (makettkészítés) 1
2018-2019 Balogh Izabella, Cseh Viktória, Geönczeöl Csanád, Tamás Réka Kispesti Ifjúsági Önkormányzat vetélkedője 5-6. évfolyam (reklámfilm újraforgatása) különdíj
2018-2019 Bayomi Dorottya, Bayomi Levente, Bayomi Zsombor, Berecz Bálint, Fábián Gergő, Fekete Nándor, Halász Kende, Keszler Máté, Némethi Alexandra, Somogyi Milán, Palcsó Zsombor, Szalay Rita Kőbányi Kenguru Kupa, kosárlabda, 2009-es gyerekek 1
2018-2019 Korponai Kornél Magyar bajnokság szumó U12 korosztály 2
2018-2019 Korponai Kornél Érd Kupa nemzetközi szumóbajnokság U12 korosztály 2